Sunt multe persoane care te intreaba DE CE?de multe ori intrebarea e retorica pentru mine si banuiesc ca pentru toate persoanele care se lasa condusi de propria INTUITIE.
A intui inseamna a simti ,insa ratiunea nu se afla mereu in concordanta cu ceea ce simti deci in acest caz mereu vor fi pareri diferite,in jurul carora exista o ''ENIGMA''CONSIDER EU.
Mereu vor exista lupte ce se vor da in interiorul tau si a tuturor,cand vor fi pusi sa aleaga intre ''RATIUNE SI SIMTIRE'',ceea ce in viziunea mea la baza acestei alegeri sta INTUITIA.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu