marți, 14 februarie 2012

Un singur raspuns-INTUITIA

INTUITIA?Da, pentru mine reprezinta un factor important care contribuie aproape mereu la formarea opiniilor mele si imi directioneaza gandurile in luarea deciziilor.

Sunt multe persoane care te intreaba DE CE?de multe ori intrebarea e retorica pentru mine si banuiesc ca pentru toate persoanele care se lasa condusi de propria INTUITIE.

A intui inseamna a simti ,insa ratiunea nu se afla mereu in concordanta cu ceea ce simti deci in acest caz mereu vor fi pareri diferite,in jurul carora exista o ''ENIGMA''CONSIDER EU.

Mereu vor exista lupte ce se vor da in interiorul tau si a tuturor,cand vor fi pusi sa aleaga intre ''RATIUNE SI SIMTIRE'',ceea ce in viziunea mea la baza acestei alegeri  sta    INTUITIA.







 


 


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu